Sala na urodziny Checz Gościnna

Checz Gościnna to świetna sala na urodziny, która pozwoli na organizację urodzinowych uroczystości. Sala ma nowoczesną i zachęcającą atmosferę. Posiada dużą ilość miejsca do siedzenia, tańczenia i spotkań towarzyskich. Personel jest przyjazny i pomocny. Upewniając się, że wszyscy goście czują się komfortowo i mają wszystko, czego potrzebują do udanej uroczystości. W lokalu znajduje się bogate menu z pysznymi potrawami do wyboru, a także napoje alkoholowe dla osób pełnoletnich. Dzięki wielu udogodnieniom i przyjaznej atmosferze. Checz Gościnna jest idealnym miejscem, aby uczynić Twoje kolejne urodziny wyjątkowymi.

Obejrzyj salę na wirtualnym spacerze.

sala na urodziny
Sala Weselna

Nocleg, Sala na urodziny

Nocleg dla Gości urodzinowych

Jeśli organizujesz przyjęcie urodzinowe, ważne jest, aby upewnić się, że twoi goście mają gdzie się zatrzymać. W zależności od wielkości imprezy, istnieje kilka opcji zakwaterowania. Oferujemy Państwu pokoje noclegowe dla Gości urodzinowych o nowoczesnym wystroju. Pokoje są 2 i 3 osobowe z łazienką oraz dostępem do internetu.

Catering urodzinowy

Planując imprezę urodzinową, catering jest ważną częścią wydarzenia. Posiadanie cateringowego posiłku lub przekąski na swojej imprezie może sprawić, że będzie ona łatwiejsza do zaplanowania i bardziej przyjemna dla Twoich gości. Checz Gościnna oferuje różnorodne usługi cateringowe, które sprawią, że Twoje urodziny będą niezapomniane. Od przystawek do pełnych dań, nasi doświadczeni kucharze mogą stworzyć menu, które zadowoli wszystkich obecnych gości urodzinowych. Zapewniamy opcje w formie bufetu. Również posiłki na talerzu. Zapewniamy również personel, przy ustawianiu i podawaniu jedzenia. Dzięki naszemu szerokiemu wyborowi dostosowywanych menu możesz, wybrać idealną opcję dla swojego budżetu i liczby gości.

MAPA DOJAZDOWA

Zadzwoń jeśli masz problem z dojazdem.Pomożemy