Wigilia Firmowa

Wigilia Firmowa

w Checz Gościnna

Wigilia firmowa w Checz Gościnnej to świetny sposób na świętowanie okresu świątecznego ze współpracownikami i przyjaciółmi. Co roku Checz Gościnna organizuje specjalny wieczór zabawy i rozrywki dla firm. Impreza obejmuje pełny bufet kolacyjny, muzykę na żywo, tańce i inne ekscytujące zajęcia, takie jak karaoke i gry stołowe. To świetna okazja, aby spotkać się z rówieśnikami i spędzić razem trochę czasu. W trakcie wieczoru można wygrać wiele nagród, co sprawia, że impreza jest jeszcze bardziej przyjemna. Atmosfera imprezy jest zawsze przyjazna i gościnna, tworząc idealne środowisko do nawiązywania kontaktów i budowania zespołu. Wigilia firmowa w Checz Gościnnej to wspaniały sposób na zakończenie roku na wysokim poziomie!

OPINIE

Rekomendacje naszych Klientów

"Fajna miejsce na rowery, dużo jezior w których można się kąpać. Pokój nowy, standard wysoki. Sztućce, czajnik, talerzyki, szklanki w pokoju."

Daniel

"Śniadania bardzo dobre, a samo miejsce jest idealną bazą wypadową w turystyczne rejony Szwajcarii Kaszubskiej."

Mariusz

"Przemiły i elastyczny personel - pomimo wcześniejszego przyjazdu udostępniono nam łazienkę z prysznicem i przechowano bagaże do czasu powrotu z podróży na Hel. czystość rewelacyjna! Bardzo dobrze zaopatrzony własny sklep - był czynny do 22 , parking na posesji, sporo atrakcji ogrodowych. Zdecydowanie polecam i z dużym prawdopodobieństwem zawitamy ponownie!"

Kut0

"Dobra lokalizacja. Podobało man się to, że do obiektu (pokoju) był swobodny dostęp o każdej porze dnia i nocy. Dostępny jest parking. Na wyposażeniu w pokoju był czajnik, lodówka, sztućce. Polecamy”

Grażyna

MAPA DOJAZDOWA

Zadzwoń jeśli masz problem z dojazdem.Pomożemy